Каміни та печі 

        Каміни та печі — сучасні елементи, що дають тепло й затишок вашому дому. Використовувати їх можна як автономне, основне або альтернативне опалювальне обладнання. Каміни та печі поєднують у себе особливості класичної печі та естетики сучасного побуту. 

 

          Плюси камінів і печей:

Компактність : компактні габарити, розміщення в невеликих приміщеннях.

Зручність монтажу : установка в будь-якому місці з димоходом або монтаж індивідуального опалення.

Безпека : топка каміна або печі закрита вогнетривким склом, що запобігає пропуску іскор і вугілля на підлогу приміщення.

Підбір палива : каміни та печі працюють на дровах, пелетах і брикетах.

Прості очищення : багато моделей мають зольник, що витягується, для зручного очищення.

Зовнішній вигляд : різноманітність камінів і печей дає можливість підібрати модель під інтер'єр будь-якого будинку і створити власний дизайн.

 У нашому магазині великий вибір камінів, печей, гриль, а також різне мармурове облицювання.

Гриль

   Це переносна або стаціонарна нерухома установка, призначена для приготування страв на вугіллі або дровах. Переносний гриль можна взяти з собою на пікнік і приготувати смачні страви на свіжому повітрі. Стаціонарні гриль-печі встановлюються на веранді або у дворі, що дає можливість приготування страв без необхідності перенесення. Гриль - це не тільки кулінарний процес, а й справжнє мистецтво створення ароматних і смачних страв. У нашому магазині є два типи грилів: зою кришкою та без неї.

         Особливості та переваги :

Насиченість і соковитість : приготування на грилі збереже натуральну соковитість і запах продукту, роблячи страви особливо смачними.

Живий вогонь : приготування в їжі такий спосіб дає стравам особливого смаку, який неможливо отримати під час звичайного приготування продукту.

Безпека : сучасні моделі грилів пожежобезпечні, за умови дотримання всіх рекомендацій виробника щодо встановлення та використання виробу.

Швидкість приготування: гриль отримує їжу швидко та якісно, ​​і вам не подобається довго чекати бажаної страви.

Простота в експлуатації : кількість моделей грилів легко використовувати й нескладно обслуговувати.

Вибір гриля залежить від ваших особистих уподобань, доступного простору, типу палива й бажаних функцій. Сподіваюсь, ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір!

Облицювання

   Важливий фактор, який впливає на стиль і дизайн приміщення. Облицювання каміна має поєднувати в собі красу і практичність. Натуральний камінь — один з основних матеріалів, який надає камінню елегантності та розкішного вигляду. Так само каміни облицьовують керамогранітом, плиткою, цеглою і кахлями. 

         Матеріали та переваги :

Керамограніт :

 • міцний і пластичний матеріал, подібний до керамічної плитки;

 • має підвищену стійкість до фізичних впливів, термічних коливань і надійно зберігає незмінність зображення;

 • довговічний і морозостійкий.

Плитка:

 • доступний і міцний матеріал;

 • нескладно встановлюються як фахівцями, так і самостійно;
 • безпечна й екологічна;
 • різноманітність видів.

 Цегла :

 • простий, класичний спосіб облицювання;

 • види різні.

  Кахлі :

 • сучасний і популярний оздоблювальний матеріал;

 • додає каміну цікавий акцент.

 

Подівитися на всі види облицювання камінів, які є в нашому магазині, і оберіть, залежно від уподобань, стилю і практичності, які підходять для вас.

Усе для монтажу

       

   Залежно від різновиду каміна, різні їх монтаж і комплектуючі. Крім того, вам знадобитися додаткове обладнання, інструменти, димоходи, сітки, решітки, захисні екрани та багато іншого. В магазині ви знайдете якісні матеріали: жаростійкі суміші, ізоляція, для створення жорсткого каркаса та теплоізоляція для надійного захисту від перегріву стіни. 

Усе необхідне для якісного та безпечного монтажу в нашому магазині!