Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 10:00–18:00

СБ-НД: Вихідні

0
Мій кошик

Димоходи

Димоходи для печей і камінів виконують важливу функцію в системах опалення. Принцип роботи димоходу полягає у використанні системи трубних каналів і ефекті сили тяги, під впливом якої в атмосферу переміщується дим і гази, що утворюються під час згоряння палива.  На світовому та європейському ринку існує безліч виробників якісних димоходів для опалювальних систем. У нашому магазині великий вибір продукції найкращих брендових виробників.

Види димоходів і характеристики:

 1. Керамічні модульні димоходи (з нержавіючої сталі):

 • Керамічні секційні димоходи забезпечують хорошу тягу і мають тривалий експлуатаційний період.

 • Виготовляються з негорючих матеріалів і не схильні до деформації під впливом високих температур.

 • Система проста в монтажі та має надійну димо- і теплоізоляцію.

 1. Сендвіч-труби (двошарові димоходи):

 • Складаються із зовнішньої та внутрішньої труб, розділених шаром ізоляції.

 • Створюють хорошу тягу і захист від активного конденсату.

 • Димохід простий у монтажі та підходить для різних типів опалювальних нагрівачів.

Ключові елементи системи димоходу:

 1. Труба: елемент димоходу, що використовується для відведення з подальшою дегазацією продуктів горіння від каміна або печі. Виготовляється з високоякісного матеріалу, термостійкого й антикорозійного.

 2. Стійка: опора, що утримує трубу у вертикальному положенні. Має достатню міцність і стійкість, щоб витримувати вагу труби й захищати її від падіння.

 3. Шапка, або грибок встановлюється на верхній частині труби димоходу і захищає від попадання всередину труби крапель дощу, снігу та інших атмосферних опадів, запобігаючи блокуванню каналу димоходу.

 4. Заглушка встановлюється на нижньому кінці труби та перешкоджає потраплянню бруду, комах або інших сторонніх предметів у трубу.

 5. Дверцята встановлюються на трубі димоходу і використовуються для його обслуговування. Полегшує очищення труби від сажі та інших продуктів згоряння і проведення ревізії.

 6. Вогнестійкий матеріал  використовується для обшивки димоходу та захисту від загорянь, які можуть виникнути через високу температуру під час горіння палива.

 

Під час вибору системи димоходу звертайте увагу на тип використовуваного опалювального обладнання, на  розміри приміщення та вимоги виробника до безпеки експлуатації приладів опалення. Враховуйте під час вибору димоходу матеріал, температурні характеристики та спосіб монтажу.

Консультанти нашого магазину професійно проінформують вас під час вибору систем димоходу та допоможуть обрати потрібні та якісні складові димоходу.

 

Немає товарів

Вгору