Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 10:00–18:00

СБ-НД: Вихідні

0
Мій кошик

Печі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сучасні печі для опалення будинку — це варіативні конструкції, що поєднують у собі ефективність, зручність та екологічність. 

Виробництво сучасних печей — це важливий і відповідальний процес, який забезпечує надійність, ефективність і безпеку теплового обладнання.  Ось кілька брендових виробників, що займаються виробництвом якісних печей:

  1. KAWMET - одна з найбільших польських сімейних компаній у Східній Європі з виробництва чавунних камінних топок і печей, заснована 1981 року. Має власне чавунно-ливарне виробництво та сучасне обладнання. Печі KAWMET вирізняються високою якістю, продуктивністю та доступною ціною. В асортименті підприємства -  печі з використанням передових технологій,різної потужності та дизайну 

  2. Kratki - це польський виробник печей із багаторічним досвідом. Продукція компанії має великий асортимент сучасних печей з різних матеріалів і великою функціональністю.  Печі зібрані на верстатах з ЧПУ, включаючи зварювальні роботи, що гарантує високу якість продукції.

  3. Dovre - це виробник якісних камінів та печей, які стоять окремо. Для створення печей з високоякісного чавуну використовуються сучасні виробничі технології. Асортимент Dovre включає дизайни сучасних і традиційних моделей. Печі компанії високоефективні та екологічно безпечні завдяки сучасним технологіям опалення. Усі чавунні деталі печей і камінів мають багаторічну гарантію.

  4. XFire - це інноваційний виробник печей і камінів, який успішно заявляє про себе на європейському ринку не один рік. Продукція XFire - це якість, доступність і практичність. У компанії  - широкий асортимент продукції, включно з топками та камінами, що поєднують у собі сучасні технології та ексклюзивний дизайн.

Обираючи сучасні дров'яні печі будь-яких виробників у нашому магазині, звертайте увагу на види печей. Печі бувають:

  1. Опалювальні: призначені тільки для обігріву приміщення. Піч виділяє тепло, яке спрямовується на опалення простору. Піч металева (зібрана з чавуну або сталі). Чавунні печі довше гріються і довше віддають тепло, а сталеві печі матимуть акумулююче футерування з шамоту для збалансування властивостей теплопередачі. Тип палива опалювальної печі — дрова, вугілля, брикети, торф тощо.

  2. Опалювально-варильні: крім обігріву, печі забезпечують можливість готування їжі. Піч може мати варильну поверхню, духовку, сушарку та водонагрівач. Піч виготовляється з чавуну або сталі. 

З технічних особливостей окремих печей можна виділити:

  • Вторинне допалювання: процес, що дає можливість отримувати більше тепла з кожного завантаження дров і очищає дим від хімічних компонентів.

  • Тривале тління дров: паливо може горіти від 4 до 8 годин.

  • Можливість підведення повітря ззовні: технічне рішення для забезпечення високої ефективності та продуктивності печі.

Вибір сучасної печі -  не проста справа. Він залежить від ваших запитів, наявності палива та габаритів приміщення. 

Скориставшись у нашому інтернет-магазині функцією “Фільтр” або звернувшись до одного з консультантів, ви можете підібрати піч, яка не тільки буде опалювати ваше приміщення, а й створить затишок і приємну атмосферу вам і вашим домашнім.

 

Вгору